Çiğdem Mahallesi Halı Yıkama

Çiğdem Mahallesi Halı Yıkama
Firmamız tüm halı yıkama ihtiyaçlarınızda sizlere profesyonel temizliği en uyguna sunmaktadır. Çiğdem Mahallesi halı yıkama firması arayan herkesin tek tercihidir.
Çiğdem Mahallesi halı yıkama için firmayı arıyorsanız. Bize ulaşmanız çok kolay, tek telefonla ideal temizliği size sunarız. En önemli temizlik kriterimiz, herkesin içine sinen temizliği en ideal fiyatlarla verebilmektir.
Hizmet Anlayışımız
Herkes verdiği hizmetin altına imzasını atar, tabi ki... Bizde o firmalardan biriyiz, iddialıyız, bizden hizmet aldıktan sonra, numaramızı mutlaka not edeceksinizdir. Halı yıkama firması olarak, sadece kurumsallığı önemsemiyoruz. Sahadayız, özellikle evlerimizin en kıymetlisi hanımları dinliyor ve onların temizlik anlayışına hizmet ediyoruz. Dümdüz bir temizlik sunmak bize göre değil, yıkadığımız halılarda koku faktörü, ekstra hijyen, kurutma tercihi, şampuan seçenekleri gibi bir çok etkeni çok ince detaylarla planlıyoruz. Bunun için de en büyük desteğimizi ev hanımlarının olumlu veya olumsuz yorumlarından alıyoruz.  Pek olmuyor ama olumsuz yorumlara da özellikle değer veriyoruz. Temizlikte yeni bir anlayışa sahip Çiğdem Mahallesi halı yıkama ile tanışmalısınız.
Doğru Firmayı Bulmak Neden Bu Kadar Zor?
Bunun en büyük sebeplerinden birisi, artık o kadar çok halı yıkama firması ortaya çıktı ki, bu da gerçek kalitedeki hizmeti bulmanızı zorlaştırıyor. Maalesef ki bu kadar çok firma seçeneği bu sektördeki kaliteyi biraz aşağı çekebiliyor. Biraz da şans işi olan, en iyi firmayı bulmak için şansınızı %100 oranında kullanın ve bizimle mutlaka görüşün. Çiğdem Mahallesi halı yıkama firması olarak, verdiğimiz hizmetin altında imzamız vardır.
Evde Halı Yıkamanın Zorlukları
Evde halı yıkamak, çok yorucu bir iştir. Hatta o kadar zorlayıcı olabilir, buna rutin yaptığınız ev işleri gözüyle bile bakmamalısınız. İlk olarak böyle bir temizliğe girişirken size oldukça büyük bir alan gereklidir. Bu alana sahip olmak da günümüz şartlarında biraz zordur. Bu alana sahip olduğunuzu varsaysak bile, halı yıkarken asla su tasarrufu yapmanız mümkün değildir. Fark ederek ya da etmeyerek çok fazla su harcar ve yüklü faturalar ödemek zorunda kalırsınız. Halı yıkamanın size ve bedeninize verdiği zarar da oldukça fazladır. Islandığında iyice ağırlaşan halıları kaldırmak bile tam manasıyla işkence gibidir. Zaten bu işi tek başınıza yapmanız da zordur. Unutmadan söyleyelim sokaklarda halı yıkamak da yasaktır. O halde bu kadar işinizin arasında hala halılarınızı kendiniz yıkamak istemiyorsunuz değil mi?
Halılar Ne kadar Sıklıkta Yıkanmalıdır?
Bu sorunun cevabı birçok faktöre göre değişir. Halının kullanım şartları, üretildiği malzeme vb. birçok etken bu süreyi belirler. Bazen ani kirlenmelerde de halının tamamına bir temizlik yaptırmak isteyebilirsiniz. Özetle bu sıklık size göre değişir. Ama biz yıllardır bu işin içinde olan bir firma olarak 3-4 aylık periyotlarla yıkama yaptırabilirsiniz. Bunun dışında halılarınızı her gün süpürmelisinizdir. Ayrıca halılarınızı kullanmıyorsanız, en doğrusu bir poşet yardımıyla da olur ama o kadar büyük bir poşet bulamazsanız bir çarşaf da kullanabilirsiniz, çarşaf ile sararak halınızı tozlanmayan bir yere kaldırabilirsiniz. Yatay bir konumda nem ve rutubet olmayan ortamlar halı saklamak için ideal olabilir.
 
Yıkama Tesislerimize Gelen Halılarınız Hangi Aşamalardan Geçer?
Halı temizliği ihtiyacınız için bizi aradığınız da en yakın aracımızı size yönlendirir ve halılarınızı evinizden alırız. Halılarınız üzerlerine ad soy ad bilgisi yazılarak teslim alınır. Daha sonra herhangi bir mağduriyet yaşamamanız için buna özellikle dikkat ederiz.
  • Halılarınızı yıkama tesisimize getirdiğimizde yaptığımız ilk işlem, kontroldür.  İlk izlenim önemlidir çükü yapacağımız temizlik işlemini etkiler. Nasıl bir dokuya sahip ve en güvenli şekilde hangi yöntemle temizlenebilir, bunu belirleriz. Aynı zamanda halıda yırtık sökük gibi önceden olan bir durum var ise bunu sizinle paylaşırız.
  • Daha sonra halılarınızda birikmiş olan tozu kiri kaba bir şekilde alırız. Bu işlem bize yıkama işleminde kolaylık sağlar.
  • Sonrasında en önemli şeylerden biri de halının dokunduğu malzemeyi kontrol etmektir. Bazı halılar çok hassastır. Bu yüzden bizde kullanılan bu narin ipliklere göre bir yıkama yapmalıyızdır.
  • Profesyonel makinelerimizle ve doğal sabunlarımızla yaptığımız yıkama işlemimizi tamamlıyoruz. Durulama işlemini de bu aşamada yapıyoruz.
  • Çok hızlı bir şekilde etkili kurutma makinelerimizle halınızdaki suyu söküp atıyoruz.
  • Daha sonra halılarınız üzerindeki isimlere göre rulo yapılır ve uzun ambalaj poşetlerine sarılarak size gönderilmek üzere yola çıkar.
Tüm bu işlemleri tamamlamak bizim günlük rutinimizdir. Gördüğünüz gibi halılarınıza gerçekten kıymet veriyor ve her aşamayı büyük titizlikle takip ediyoruz. Yıkama, durulama, kontrol aşamalarında aynı özeni gösteriyoruz. Kullandığımız şampuanlar sizi rahatsız etmeyen doğal ürünlerden oluştuğu için, halılarınızla evinize gelen koku eşsizdir. Size de evinizdeki diğer işlerinizle ilgilenmek kalıyor. Mis gibi halılarınızın keyfini sürün.
 Çiğdem Mahallesi halı yıkama telefonlarımızdan ulaşarak bu eşsiz temizliği çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. Bundan sonra halı temizliği için endişe etmenize gerek yoktur, biz buradayız. Çiğdem Mahallesi halı yıkama denildiğinde, akla ilk gelen firmayızdır.
 
 
 
Yüzüncü Yıl Halı Yıkama Facebook SayfasıYüzüncü Yıl Halı Yıkama Twitter SayfasıYüzüncü Yıl Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK