İşçi Blokları Halı Yıkama

İşçi Blokları Halı Yıkama
Halı yıkama evde yapılması oldukça güç olan işlerden biridir. İşçi blokları halı yıkama firmamız ise sizi bu zahmetli işten kurtaran hizmet firmaları arasındadır.
Ankara da hizmet veren halı yıkama firmamız, işçi blokları halı yıkama firmaları arasında en ilgi gören firmalar arasındadır. Firmamız müşteri memnuniyeti için elinden gelen her türlü imkanı müşteriye sumaktadır. Müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutan ve müşterilerin bütçesini aşmayacak şekilde hizmet veren firmamız, Ankara’nın halı yıkama semti de dahil olmak üzere neredeyse çoğu yerine hizmet sunmaktadır. Halı yıkama sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız, müşterileri için en uygun fiyata en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Hizmetlerimizin hepsi sektörde gelişen yenilikler ve en yeni teknolojik aletler ile yapılmaktadır.
Son teknoloji halı yıkama makinelerine sahip olan firmamız, tüm halıları en ince detayına kadar temizleyip yıkamaktadır. Halılar karışmaması için isim etiketi ile işaretlenmektedir. İşaretlenen halılar adresten alınıp adrese teslim edilmektedir. Tüm bu işlemler firmamız tarafından yapılmaktadır.  
Halı Yıkama İşlemleri
Firmamız halı yıkama işlemleri için ilk olarak belirtilen adresten ve işçi blokları halı yıkama için halıları teslim almaktadır. Teslim alınan adresler temizlenmek üzere iş yerimize getirilmektedir. Halıların karışmaması amacı ile müşteri isimlerinin yazılı olduğu kağıtlar halılara iliştirilmektedir. Ardından kirli olan halılar halı yıkama makinesi ile temizlenmektedir. Bazı müşteriler halılarının diğer kişiler ile aynı yerde yıkandığını düşündüğü için halılarını halı yıkamaya vermekten çekinmektedir. Ancak firmamızdaki halıların hepsi tek tek yıkanmaktadır ve her yıkama sorasında halı yıkama makinesi temizlenmektedir. Fırçalanıp yıkanan halılar durulandıktan sonra kurutma makinesi ile kurutulmaktadır.
İşçi blokları halı yıkama şirketleri arasında bulunan firmamızın halı yıkamak ve parfümlemek için kullanmış olduğu deterjanlar ve parfümler halıların yapısına zarar vermekle birlikte tüylerine kabartarak yeni gibi görünmesini sağlamaktadır. Ayrıca firmamız tarafından yıkanan halılar, halı parfümleri ile parfümlendikten sonra paketlere sarılmaktadır. Paketlenen halılar müşterilerin adreslerine teslim edilmektedir.
Ayrıca müşterilerin memnun kalmadığı yıkamalarda halılar tekrar geri alınarak yıkanmaktadır.
Halı Yıkama Fiyatları
Firmamızdaki halı yıkama fiyatları işçi blokları halı yıkama fiyatları ve diğer semtlerde ki firmalarda olduğu gibi halı boyutuna ve yıkamaya verilen halı sayısına göre hesaplanmaktadır. Fiyatlar halıların metrekarelerine göre hesaplanmaktadır. Metrekare başına fiyat belirlenmektedir.
Neden Halı Yıkama Firmalarını Tercih Etmeliyim?
Halı yıkama ve kurutma işlemleri kesinlikle makineler ile yapılmalıdır. Halı yıkama firmamız en az israf ile en iyi performansı işçi blokları halı yıkama ve diğer semtler için sunmaktadır. Evde halı yıkamak oldukça fazla şekilde su israfına sebep olmaktadır. Bu sebeple su israfını birazda olsa önleyebilmek için halılarınızı firmamıza vererek yıkatmanız en doğru karar olacaktır. Ayrıca halı yıkama evde insan gücü ile yapılması gereken bir iştir halı fırçaları ile halı yıkamam oldukça enerji sarf edilen bir iştir. Ancak firmamızda yıkanan halıların tümü halı yıkama makinesi ile yıkanmaktadır. Bu sebeple evde yıkanan halılardan daha temiz ve az israfa yol açmaktadır.
Halı yıkama makineleri halıların kirden ve lekeden temizlenmesini sağlamaktadır. Ayrıca halı yıkama makinemizde yıkanan halılar tek bir işlemden geçmemektedir. İşlemler ıslatma, fırçalama ve durulama olarak sıralanmaktadır. Halıların halı yıkama makinesi ile yıkanması ömürlerini uzatır ve halıların güzle kokmasını sağlar. Halıdaki en büyük hijyeni de halı yıkama makineleri sağlamaktadır. Sizde evinizdeki halıları firmamıza vererek su israfını engelleyebilirsiniz. Firmamız tarafından yapılan tüm bu işlemler İşçi blokları semti dahil olmak üzere Ankara’nın birçok yerinde uygulanmaktadır.
Halı Yıkama Aşamaları
Firmamızda halı yıkamak için ilk olarak yapılan iş, toz alma makinesi ile halı üzerinde bulunan tozların temizlenmesidir. Toz almadan yıkanan halıların üzerinde bulunan kir ve tozlardan arınması pek mümkün değildir. Toz alması kullanılmadı zaman üzerinde bulunan tozlar halının dibine yapışmaktadır. Bu sebeple halılar yıkandıktan sonra dibe çöken toz taneleri tekrardan yüzeye çıkacaktır.
Tüm bu işlemlerden sonra firmamız halıların bir tekneye koyularak ıslatılmasıdır. Belirli bir süre bu tekne içerisinde bekleyen halılar bir ucu içinde bulunan tekneden çıkartılarak makineye konulur. Daha sonra makine çalıştırılarak fırçalama işlemi başlar. Bu işlemde halının üzeri bir miktar halı yıkama şampuanı dökülmektedir. Bu işlem ile halının üzerindeki tüm kir uzaklaştırılır ve halı üzeri cilalanır. Fırçalama işleminden sonra halının alt ve üst yüzeyi durulanır ve firmamız bu durulama sürecinde yüksek basınçlı su kullanmaktadır. Yüksek basınçlı su sayesinde halının yüzeyi kimyasallardan arındırılmaktadır. Yıkanan halılar asla nemli ya da ıslak olarak bırakılmamalıdır. Bu sebeple firmamıza ait olan kurutma makineleri ile halılar kurutulmaktadır. Bu işlem halıların uzun süre güneşe maruz kalmasını engellemektedir. Uzun süre güneşe maruz kalan halılarda renk solması ve benzeri gibi durumlar görülebilir. İşçi blokları halı yıkama işlemleri ve diğer tüm işlemler tam olarak bunlardan ibarettir. Yıkanıp kurutulan halılar son kez firmamız çalışanları tarafından gözden geçirilerek tarak yardımı ile tüyleri kabartılmakta, parfümlenmekte ve leke kontrolü yapılmaktadır.  Kuruyan halılar rulo şeklinde paketlenerek adreslere teslim edilmektedir.
Bu işlemler en fazla dört beş gün dürmektedir. Yoğunluk olduğu zamanlarda firmamız bir hafta içerisinde temizlenmiş olan halılarınızı adresinize teslim etmek üzere dağıtıma çıkmaktadır.
 
Yüzüncü Yıl Halı Yıkama Facebook SayfasıYüzüncü Yıl Halı Yıkama Twitter SayfasıYüzüncü Yıl Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK