Halı Yıkama Nasıl Yapılmalıdır

Halı Yıkama Nasıl Yapılmalıdır

Halı yıkamak geleneksel, çağ dışı ve sıradan yöntemlerle yapılacak bir iş değildir. Ne olacak ki alt tarafı halı yıkaması demek ise insanların düştüğü en büyük yanılgılardan birisidir. Halılar günlük hayatta en çok kullanılan eşyalarımızın başında gelmektedir. Bu yüzden de dışarıdan gelen etkilerin hepsine maruz kalmaktadır. Kıl, toz, tüy, kum ve buna benzer maddeler hava yoluyla ya da üstümüzden düşerek bir şekilde halıyla buluşmaktadır.

Halıyla buluşmasından sonra halının diplerine doğru nüfuz ederek halının içinde bakteri üremesine neden olmaktadır. Daha sonra ise halı ile haşır neşir olan bireylerin hastalıklara yakalanması kaçınılmaz görünmektedir. Bu yüzden de halı yıkama işini kendine meslek edinmiş işinde profesyonel olan yüzüncü yıl halı yıkama firmasını tercih ederek halılarınızı yıkatmanız gerekmektedir.

Halılarınız için son teknolojinin ürünü olan halı yıkama makinelerimiz ile halı yıkama konusunda bilgi, birikim ve tecrübe sahibi olan uzman temizlik ustalarımızın birlikte çalışması sonucunda halılarınız için gerçek temizlik sağlanmaktadır. Kullanılan deterjanlar ile halının diplerine doğru nüfuz eden pislikleri ve bakterileri ortadan kaldırarak bakteri oluşumunu engelleyici anti bakteriyel ilaçlar kullanmaktayız. Halılarınız için en iyisini ve doğrusunu düşünerek hizmet etmekteyiz. Halı yıkama işleminin sonrasında halınızda, deformasyon olmaz, yumuşak kalır ve renginde değişiklik meydana gelmez. Bu yüzden de müşterilerin bir numaralı tercihi haline gelmekteyiz. Ankara geneline hizmet etmekten ayrı bir gurur duymaktayız.

Yüzüncü Yıl Halı Yıkama Facebook SayfasıYüzüncü Yıl Halı Yıkama Twitter SayfasıYüzüncü Yıl Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK